תפריט
חייגו עכשיו:050-2927279

פרויקטים מקבלן בנהריה

"לקנות איכות זה לקנות הצלחה"
דירת קבלן, הינה דירה חדשה, דירת יזם הנמכרת ללקוח כדירה חדשה יד ראשונה בתנאים וסטנדרטים משובחים. לקנייה של דירה חדשה ישנן השלכות רבות, חשוב לדעת את הדרך לרכישה, מה היא כוללת בה, ההשלכות העתידיות וכו'.
אני המאסטרו יוסף גבריאל כהן בעלים קבוצת י.ג נדל"ן מציג בפניכם את משכן מקבוצת י.ג נדל"ן אשר משווקת את מרבית הפרויקטים החדשים בנהריה והסביבה ופועלת לצד חברות הבנייה הגדולות והמובילות את קצב השוק, אני נמצא פה למענכם עם הפרויקטים הממותגים הטובים והמובלים ביותר בעיר. יחד עם זאת אני כאן למענכם לשיחת יעוץ הכוונה והסבר בתחום זה. לצידי ולצד טובי המומחים שלנו.

נכסים רלוונטים

פרויקטים חדשים בנהריה

אם אתם מחפשים דירות חדשות בנהריה, דירות חדשות למכירה בנהריה – למטרת מגורים או למטרת השקעה, אתם למעשה מחפשים פרויקטים בנהריה. בידינו מידע על פרויקטים חדשים ובאפשרותנו לתת לכם מגוון אפשרויות לבחירת הפרויקט המתאים לכם.
אבל לפני בחירת הפרויקט, להלן מספר דברים שעליכם לדעת לפני רכישת דירה חדשה: מדובר על דירות 3,4 או 5 חדרים, שטווח המחירים שלהם נע בין 750,000 ל-2,000,000 ש"ח. על רוכשי דירות אלו להיות בעלי הון עצמי גבוה ביחס לרוכשי דירות שאינן מקבלן ועליהם לעשות בדיקת התכנות משכנתא. בנוסף לכל זאת, על רוכשי דירות מקבלן לקחת בחשבון הוצאות נוספות שעלולות להתווסף עם הזמן והתקדמות הפרויקט וכך גם לגבי אורך רוח והבנה שהכניסה עלולה להיות בטווח הרחוק יחסית לדירה שאיננה מקבלן.
לקבלת ייעוץ והכוונה, נשמח אם תצרו איתנו קשר או תשאירו פרטים ואנו נחזור אליכם.

פרויקטי נדל"ן בנהריה

אם הגעתם לעמוד שלנו, פרויקטים חדשים בנהריה – זה אומר שחשק ליבכם בדירה חדשה. אז רגע לפני שאתם מניחים את היד על הטלפון ומחייגים למשרדי י.ג נדל"ן .
דעו את הסיבה הנכונה לעשות זאת , יוסף גבריאל כהן בעלים יג נדל"ן הינו ותיק בתחומו משנת 2008 , עוסק בתחום הנדל"ן שיווק ומכירות פרויקטים חדשים בנהריה עם תוצאות מחיר ומשאו ומתו מדהימות. כאשר אתם מחליטים לרכוש דירה חדשה דרך י.ג נדל"ן. אנחנו מתחייבים עבורכם.

1. לא לשלם את מחיר הטעות.
2. ללוות אתכם לאורך כל המשא ומתן.
3. להציג את האינטרסים והרצונות שלכם על הצד הטוב ביותר.
4. לייעץ לכם נכון איך לפעול ברכישה
5. לשקיפות מלאה

מרכיבים אלו יחד עם הניסיון העשיר של יוסף גבריאל כהן, יבטיחו רכישתכם על הצד הטוב ביותר לצד אנשי מקצוע מובילים בתחומם בתחום המשכנתאות , יעוץ משפטי, שמאים ועוד.

כתבות מגזין

כך תשמרו מהטעויות הנפוצות של קבלני בנייה

כך תשמרו מהטעויות הנפוצות של קבלני בנייה

לקנות דירה מקבלן קטן או מחברת בניה?

לקנות דירה מקבלן קטן או מחברת בניה?

wp_reset_query(); ?>