תפריט
חייגו עכשיו:050-2927279

מנטורינג וליווי רוכשים – ייעוץ, ליווי והכוונה ברכישת דירה

 רכישת דירה היא אחת העסקאות החשובות שתעשו בחייכם ולכן כדאי לקבל הכוונה וייעוץ איכותי לאורך כל שלבי הרכישה. מנטורינג אישי, יאפשר לכם לנצל בתבונה את כספכם ויעזור לכם גם בשלבים הבירוקרטיים וגם במגעים הראשונים, כל הדרך עד לחתימת הסכם רכישה .

חשיבות התהליך הינו קריטי משום שכך אתם יכולים לקחת חלק בתהליך שופע ניסיון של בעל מקצוע שמבין את ההיבטים וההשלכות הסיכום והיתרונות הנמצאים בתהליך רכישת דירה  בין אם זו הדירה הראשונה שלכם או ה 30. מנטורינג וליווי רוכשים הינו כרטיס הכניסה הגבוה ביותר שניתן למצוא היום בענף הנדל"ן שמהותו ללוות תהליך מושכל ולחסוך מאות אלפי שקלים תוך ניהול מלא של עסקת הנדל"ן שלכם . עוד אודות שירות המנטורינג האישי שלנו וכיצד הוא יעזור גם לכם.

מהו שירות המנטורינג האישי

שירות המנטורינג האישי מספק חבילה מושלמת הכוללת ייעוץ, הכוונה וליווי מקצועי בכל תהליך הרכישה של נכסי נדל"ן. בעזרת פגישות קבועות והדרכה צמודה, אנו נכיר לכם את עולם הבנקאות והמשכנתאות ונספק לכם מבחר נכסים המתאימים במיוחד בשבילכם. בפגישות אישיות לסיעור מוחות ומחשבה ,התייעצות תמידית לצד אנשי המקצוע הטובים ביותר בענף הנדל"ן ,נבנה ביחד תוכנית משכנתא המתחשבת בצרכים וברצונות שלכם. נדאג לכל מה שהינכם רואים ולא רואים  , צריכים ואינכם מודעים שצריכים תוך שמירה על ערכי יושרה , כבוד , נאמנות . ובפשטות נעשה את כל העבודה עבורכם.

למי מתאים השירות

שירות זה אידיאלי בעבור כל אדם אשר מעוניין בביצוע רכישה של נכס ומעוניין לחסוך סכום משמעותי של כסף. השירות מתאים במיוחד לזוגות צעירים ומבוגרים ,למשקיעים . ולכל אשר אלו  אוהבים לדעת מראש בדיוק מהו המסלול העומד בפניהם וכך להימנע משגיאות בבחירת הנכס, המשכנתא, אנשי המקצוע וכו. לנו ההבנה המלאה של התהליך.

מהם התהליכים אשר מתבצעים במהלך המנטורינג האישי

שירות זה מספק מעטפת מלאה לכל הצרכים שלכם – החל משלב תכנון הרכישה ועד לסגירת עסקה כדאית. בין התהליכים ניתן למנות:

  • בדיקת היתכנות פיננסית
  • איתור נכסים על פי דרישה
  • ניהול משא ומתן וגישור
  • יעוץ אינדיבידואלי וליווי בבירור הצרכים וריכוז מסקנות ע"י מנטור החברה.
  • ליווי שוטף במשך עד לשנה וחצי מתחילת התהליך.
  • יעוץ על ידיי צוות אנשי מקצוע עוטף כגון עו"ד, מעצב פנים ,יועץ משכנתא, יועץ מס ועו"ד .
  • המלצות על אנשי המקצוע הנכונים.
  • משרדי תיווך צמודים לאורך כל התהליך מומלצי החברה שנבדקה אמינותם ויושרם.

מדוע זה כדאי לכם – איך זה חוסך לכם כסף

מלבד השקט הנפשי והביטחון ששירות זה מספק לכם שהינו בלתי ישוער ולא יסולא בפז, הייעוץ הפרטני מספק חיסכון משמעותי בכסף .שירות המנטורינג שלנו מספק הבנה מלאה אודות הצד הפיננסי שבעסקת נדל"ן ומאפשר לכם להימנע מהפתעות לא נעימות ומהיכרות עם הצדדים הפחות נעימים שברכישת המשכנתא עו"ד בהנחה אטרקטיבית , חיסכון עמלת התיווך במלואה , התנהלות מול הבנקים במכרז ריביות , מעצבי פנים צמודים לחסכון בעלויות עיצוב ושיפוץ ועוד .

קניית נכס לא מתאים, יכולה להביא לידי קריסה כלכלית ועוגמת נפש, ואילו בחירה לא נכונה אחת יכולה לשנות את כל מסלול חייכם ותוכלו להפסיד ממיטב כספכם. לכן בחירה בשירות המנטורינג וניהול עסקת דרכנו הינה תהליך מושכל , מובחר , בחירתי ותולרנטי שאיננו כמנהג השוק אצל רבים לסגור את העסקה ולשכוח מימכם כלקוחות  שירות זה נחשב לכרטיס הכניסה הגבוה ביותר בעולם הנדל"ן שכל כולו עבורכם הלקוחות מתוך ניסיון רב שנים בתחום ובחינה בכל היבטיו. זוהי בחירה שתחסוך הרבה זמן וכסף.

מדוע לבחור בשירות המנטורינג האישי על פני שירות תיווך סטנדרטי

שירות התיווך הרגיל אינו מספק מענה אישי כולל ואישי לכל התהליך הרכישה ומסתפק באיתור נכסים רלוונטיים בלבד ונגיעות כלליות בעולם הפיננסי שבתחום הרכישה. שירות הייעוץ והליווי מספק לכם יועץ אישי אשר פנוי לכל שאלה ונמצא תמיד לצדכם בכל החלטה. שירות הייעוץ והמנטורינג האישי מספק לכם מעטפת מושלמת במגוון התחומים וליווי ייחודי בדרך לביצוע עסקת הנדל"ן המתאימה ביותר עבורכם שירות זה משמש כחומת המגן שלכם.

 

שירותים נוספים בחברה