תפריט
חייגו עכשיו:050-2927279

ייעוץ משכנתא

כדי להתנהל נכון בלקיחת המשכנתא צריך להבין קודם נקודה בסיסית – משכנתא היא הלוואה. לכם זוהי הלוואה עם משמעות מיוחדת, אבל מבחינת הבנק זוהי עוד דרך לבצע עסקה שבמהלכה הוא יזכה בעמלות גבוהות. אחרי שהבנו שמשכנתא היא בעצם עוד עסקה בפני עצמה ולא אחת מחלק או על הדרך, השלב הבא יהיה להבין איך לעשות את הדבר נכון . קראו עוד אודות ייעוץ משכנתא ולקיחת משכנתא וכיצד הוא יכול לחסוך לכם הרבה כסף.

 

למי מתאים ייעוץ משכנתא

בתקופה בה עמלות הבנקים נמצאות בעלייה מתמדת – ייעוץ אישי בדבר לקיחת המשכנתא המתאימה לכם היא שירות שכל אחד מאיתנו זקוק לו. בין אם אתם זוגות צעירים, מבוגרים או רק מתעניינים באפשרות של לקיחת משכנתא לצורך השקעה עתידית, אתם חייבים להכיר את המערכת הבנקאית כדי לקחת את המשכנתא המתאימה ביותר עבורכם.

 מהו השירות שלנו וכיצד הוא חוסך לכם כסף

לקיחת משכנתא היא תהליך מתמשך שבו אנו חשופים להרבה הצעות, ולא תמיד יש לנו את הכלים הנכונים – כדי להחליט מהי הדרך הנכונה ביותר עבורנו. אנו מציעים שירות זה מתוך ניסיון עשיר ותוך שימוש בידע מקצועי שנצבר לאורך השנים, כדי לאפשר לכם לבחור את המשכנתא אשר תתאים בדיוק לכם. במהלך המפגשים השונים, אנו נדון ביתרונות ובחסרונות שבכל מסלול, בהתאמת סוג המשכנתא להון העצמי שלכם ולמשכורת החודשית, כל זאת במטרה לגייס עבורכם את המשכנתא האידיאלית בעבור הצרכים הספציפיים שלכם.

 טעויות נפוצות בלקיחת משכנתא

רבים מאיתנו עושים טעויות דווקא בתחום קריטי להמשך עתידנו הכלכלי. לפעמים הטעויות נובעות מלחץ של הגורמים המוסדיים, לפעמים הדבר קורה עקב תחושת הביטחון המופרזת שלנו במערכת הבנקאית ובטוהר מידותיה. בנוסף, לא תמיד אנו יודעים מהם כל האפשרויות שלנו ומהם המסלולים אשר אולי לא מתאימים לאחרים, אבל בהחלט מתאימים לנו. טעות נוספת אשר הינה ראויה לציון הינה משך תקופת המשכנתא – לפעמים אנו נוטים לחשב את המשכנתא על פי השכר החודשי שלנו ולכן מתעלמים מעובדות שצריך לקחת בחשבון – חודשי אבטלה חלילה, או להיפך עלייה בשכר. לכן, כדי להימנע מטעויות כדאי לפנות אלינו.

איך אנחנו יכולים לעזור לכם

לנו, להבדיל מהבנק, אין כל אינטרס בכך שתבחרו משכנתא זו או אחרת – אנו נטו בצד שלכם ולכן אתם יודעים שכל עצה שתקבלו מאיתנו היא מורכבת משילוב של ניסיון מצטבר ומחויבות אישית לכך שתשיגו את העסקה הטובה ביותר עבורכם. עצם העובדה שאנו לא גוף כלכלי ואין לנו כל אינטרס לעבוד עם גוף כלכלי זה או אחר, מבטיח לכם נאמנות מלאה ולכן גם חסכון כספי משמעותי! הרבה רוצים למחזר משכנתא או לקחת כסף כנגד נכס קיים בלשון הבנק "שיעבוד" גם במהלך זה ניתן לחסוך לפחות עשרות אלפי שקלים זהו היבט נוסף שברשותנו לתת לכם שירות .

ניתן לראות שלקיחת משכנתא הינה אחת העסקאות החשובות במהלך חיינו וכי בחירה נבונה שלה – יכולה לחסוך לנו הרבה כסף והרבה כאב ראש. צרו איתנו קשר עוד היום כדי לבדוק כיצד גם אתם יכולים לחסוך בלקיחת משכנתא.

 

שירותים נוספים בחברה