תפריט
חייגו עכשיו:050-2927279

גישור נדל"ן משא ומתן

על פניו מדובר בחלק הקל יותר של העסקה. מהצד האחד רוכש אשר מצא נכס אשר מתאים לדרישותיו ומהצד השני מוכר הרוצה למכור את הנכס אותו הוא טיפח במשך תקופה וכעת מבקש למכור אותו. אם זאת, כדאי להבין שזהו שלב הקריטי ומורכב בכל עסקה, שלב המשא ומתן והגישור בין הצדדים השונים יכול להיות נפיץ במיוחד ולגרום לביטול עסקה שיכלה להיות טובה לשני הצדדים. גלו כעת כיצד גישור וניהול נכון של משא ומתן יכול לחסוך לכם זמן, כסף ולהביא אתכם לדירה שתמיד רציתם במחיר שאתם יכולים להרשות לעצמכם  על ידי מציאת נקודות חיבור מראות עינו של גורם שלישי המגשר.

חששות של הצד המוכר

בשוק משתנה ונתון לעליות של מחירים, לפעמים חש המוכר כי כדאי לו לחכות עוד קצת, להמתין לעלייה נוספת ואז למקסם את רווחיו באופן אשר יאפשר לו לממש את שאיפותיו הכלכליות- אם בדרך של רכישה של נכס חדש למגורים או כהשקעה. בנוסף, למכירה של בית יש תחושה סנטימנטלית העוברת את סכום ערכו הכלכלי ולפעמים גורמת לנו לוותר על עסקה כדאית בעקבות כך. ישנה גם מדיי פעם גרידיות ועיוורון נקודתי כל זאת אנחנו כמגשרי נדל"ן יודעים לבחון לאתר ולמנף לטובת הצדדים.

חששות של הצד הקונה

גם הקונה מבקש להשיג עסקה טובה יותר וגם הוא יודע שלפעמים עסקה טובה יותר טמונה בהפעלת לחץ מסוים על הצד המוכר, כדי להשיג עסקה משתלמת יותר. בנוסף, ראוי לציין שמלבד הרצון הטבעי לתשלום מינימלי, במקרים רבים הקונה מושפע מהאפשרויות הכלכליות האובייקטיביות, שלו לצד התנאים השונים הקיימים בקבלת המשכנתא עבור הרכישה. ולפעמים האגו משתלט . כל זאת אנו יודעים לווסת לבחון ולשוחח עליו.

גישור נדל"ן הינו תהליך מהיר או ארוך תלוי ברמת המשא ומתן והרצונות היתרון הבולט בבחירתו היא שגם בתום המשא ומתן אם הצדדים לא התרצו . בידנו להמשיך בתהליך עד לנקודת מפגש של סגירה סופית . החלק בו אתם נעצרים ולא יודעים איך להמשיך.

מדוע כדאי להשתמש בשירותים של גישור בתחום הנדל"ן

הפרספקטיבה של צד שלישי היא לפעמים הנכונה והאיכותית ביותר. מגשר המוסכם על הצדדים ואשר נתפס כחסר פניות, הוא לפעמים ההבדל בין עסקה פוטנציאלית – לעסקה בפועל. איש מקצוע מנוסה בשלבי המשא ומתן יכול להפריד בין העיקר לטפל ולאפשר לשני הצדדים להגיע לעסקה שהם רוצים, במחיר אשר ישביע את רצונם.

גורם שכזה יוכל לטפל בצורה אפקטיבית בחששות הלגיטימיים של הצדדים תוך התמקדות ברצונות המשותפים וקיום עסקה שבה שני הצדדים ירוויחו מקיומה. הוא מגיע מלומד לפגישה לאחר בדיקה מקיפה ומעמיקה על תוכן הפגישה שתהייה ובירור צרכים מסודר ועמוק. תוך הכרה מלאה עם שוק הנדל"ן באזור.

 על מה כדאי להתפשר ועל מה לא כדאי להתפשר

– לא כדאי להיכנס לעסקה אשר אתם יודעים שבמוקדם או במאוחר היא תגרום לכם להיכנס להתחייבויות שאתם לא תוכלו לעמוד בהם. גם העסקה המפתה ביותר היא עסקה גרועה אם היא תגרום לכם לשנות באורך דרסטי את סגנון חייכם.

– כדאי לבדוק עם מתווך מוסמך מהו ערכה האמיתי של הדירה או החנות אשר אותה אתם מעוניינים למכור או לקנות , ולא לסמוך על הערכות של מכרים או חברים – אשר אינם עוסקים בתחום ואינם מכירים את השוני במחירים של כל אזור ואזור.

– בדקו מהו המטר המרובע נטו, מהי הארנונה ומהם אפשרויות השינוי של המבנה.

ניתן לראות כי משא מתן אפקטיבי ונכון הינו כלי רב עוצמה בסגירת עסקה כדאית, ולכן כדאי לכם להשתמש במקצוענים כדי להשיג נכס טוב במחיר טוב.

 

שירותים נוספים בחברה