תפריט
חייגו עכשיו:050-2927279

ניהול נכסים

שירותי ניהול והשכרת נכסים על כל הבטיו, אנחנו דואגים לכל מתחילת התהליך ועד סופו. פרסום שיווק , איתור לקוחות , יעוץ משפטי מיקסום תשואת הבעלים ועוד . שירות משודרג השם דגש על צורכי המשכיר והשוכר על ההתקשרות בינהם תוך חיבור בין כל הנקודות המשותפות של הצדדים . האוס גארד בשילוב עם שירותי המשרד הנוספים הינו מוצר מצוין שמטרתו לקצר תהליכים ולהקל על חבלי הלידה הקשים בעולם ההשכרות .

שירות ניהול נכסים הינו שירות הגבוה והיוקרתי ביותר שנכסכם יכול לקבל ותתפלאו איננו יקר כלל לא פוגע לכם בתשואה ולא באחוזי המכירה אם ובעתיד שירות זה  בעבור בעלי דירות אשר מעוניינים להשכיר או למכור את הנכס שלהם אבל מעדיפים להשתמש בשירותיו של בעל מקצוע אשר ישווק באופן נכון ע"י המנועים החזקים ביותר הקיימים היום בשוק הנדל"ן ובצורה אפקטיבית ביותר, יגן עליכם מכל תרחיש פעיל ע"י מיטב המנגנונים הראויים בשוק, ויעזור להם במציאת שוכר או קונה – באופן מוקדם ככל האפשר. ויעמוד לרשותכם נציג החברה ועבור הדיירים 24/7 .  

שירות זה הינו אידיאלי כמובן גם לשוכרים או רוכשים אשר מחפשים דירה תוך ידיעה שהם נכנסים לעסקה בטוחה. תהליך זה מתבצע תוך מתן שקיפות מלאה, ליווי ומענה אישי לאורך כל הדרך. קראו עוד בנוגע ליתרונות של ניהול נכסים במשרדי י.ג. נדל"ן.

 

מה כולל השירות ולמי הוא מתאים

שירות ניהול נכסים הינו שירות המותאם לבעלי נכסים המחפשים פתרון משולב לשיווק הנכס ועדיין צריכים מנגנוני הגנה וניהול של הנכס שלהם שבאותה נשימה גם שומר על טיב הנכס טיב הדירים וטיב התשואה . בעבור בעלי נכסים שירות זה מעניק מעטפת שיווקית המתחילה עוד מהמפגש הראשון ועד לחתימה על החוזה הסופי- ייעוץ צמוד של עורך דין , בדיקת יכולת של הדיירים הנכנסים , מענה אישי לכל צורך למשך תקופת השכירות ועוד. כל לקוח אשר מעביר את ניהול הנכס למשרדנו זוכה למתן  שירותי פרימיום מתקדמים אשר נפרוט אותם בפגישה אישית לצד קפה אספרסו איכותי ונלווה אתכם לחווית ניהול שתסיר הרבה דאגה מליבכם ותפנה עבורכם זמן יקר ליווי מקיף המתבטא בפגישות קבועות . חברת ניהול הנכסים שלנו מתמחה במינוף חיובי למשברי תשואה ואי יכולת השכרה. וחולשת על כל הצפון כולו תוך שיתוף פעולה עם גורמים משווקים בעלי יכולת רחבה ואינטרס משותף בריא.

מהו היתרון של שירות זה על פני ניהול עצמאי של הנכס

ניהול עצמאי של נכס יכול להיות תהליך ארוך ומורט עצבים. שיחות רבות, לצד הצורך היום יומי להראות את הנכס, יצירת מצג אופטימלי עבור הרוכשים ושיווק הנכס און ליין ואוף ליין – אינו דבר אשר מתאים לכולם. לא לכולם יש את הזמן והסבלנות הנדרשת לצורך מציאת הלקוח הפוטנציאלי עבור הנכס,  יכולת התמודדות עם משברים במהלך הדרך של דיירים יוצאים ונכנסים מענה מידי לכל בעיה בשיחה טלפונית , ביקור בנכס מספר פעמים בשנה עם משוב מסודר , ביטוחי דירה אטרקטיבי  ויתרה מכך לא לכולם יש את הידע והניסיון שבשיווק עסקאות מסוג זה. למשרדנו יש ניסיון עשיר בניהול ,תשואה פיננסית  וכלים שיווקיים ומספר גבוה של לקוחות אשר פונים אלינו כדי למצוא את הדירה הבאה שלהם. ניהול של נכסים הינו המקצוע שלנו ונחשב לכרטיס הכניסה הטוב ביותר בתחום שיווק נכסים למגוון תחומים.

מדוע לבחור דווקא במשרד שלנו

הרבה מתווכים מעוניינים בנכס שלכם. אנחנו לא מתווכים אנחנו חברת ניהול וההבדל הוא גדול ורחב הן באנשי המקצוע הנמצאים לצידנו והן במתן ודרך השירות אותו מקבל הלקוח המגיע אלינו . חלקם מהמתווכים, אף ירעיפו עליכם הבטחות שהם אינם יכולים לעמוד בהם. אנו מתגאים באמינות גבוהה ויושרה מלאה מתוך הבנה שרק לקוחות מרוצים – הם לקוחות חוזרים. כשאתם בוחרים בנו אתם יכולים להיות שקטים ולדעת שהנכס שלכם נמצא בידיים טובות ושאתם יכולים ליצור איתנו קשר בכל עת כדי לדעת בדיוק מה אנו עושים כדי לשווק אותו בצורה המקצועית ביותר. חברת ניהול הנכסים שלנו קמה לאחר שנים רבות של ניסיון והבנת צורכי השוק מה היא . צרו קשר ותאמו פגישה עם נציג ממשרדנו ומשם הדרך תיהיה מצליחה וטובה .

כדאי לזכור שכל חודש שהנכס אינו מושכר או נמכר הינו חודש שיכולתם להרוויח בו כסף – לכן כדאי לכם להעביר את הנכס לידי בעל מקצוע אשר יחסוך לכם הרבה כאב ראש והרבה כסף. צרו איתנו קשר עוד היום כדי לשמוע עוד על שירות ניהול הנכסים שלנו וכיצד גם הנכס שלכם יכול ליהנות מהניהול שלנו.

 

שירותים נוספים בחברה