תפריט
חייגו עכשיו:050-2927279

דירות ונכסים להשקעה

חסכתם כסף? רוצים להשקיע? מחפשים חירות כלכלית? רוצים להתחיל תהליך נכון לפנסיה? שוקלים בין אופציות בשוק ההון לשוק הנדל"ן? יש לכם לבטים? שואפים לתשואה מסוימת? גבוהה או אחרת?
החלטתם להשקיע בנדל"ן ולא יודעים איך?

 

ראשית, כל השאלות נכונות והתשובות להן נמצאות במרחק שיחת היכרות ופגישה במשרדי י.ג נדל"ן – החברה לנדל"ן בנהריה והסביבה.
אנחנו כאן למענכם להפעיל שיקול דעת ומחשבה משותפת בעניין ההשקעה החדשה שלכם או הבאה בדרך מושכלת ונכונה.
עכשיו צריך להחליט במה להשקיע – סוג הנכס, מיקומו, גודלו ועוד.
נכסים להשקעה יכולים להיות נכסים פרטיים או מסחריים – כלומר דירות ובתים או משרדים וכדומה. ההחלטה היא מאוד לא פשוטה אבל אפשרית. למען מטרה זו צרו קשר עמנו י.ג נדל"ן – ונפתח מערכת יחסים ארוכת טווח הרצופה בכוונות טובות.

 

"אין אדם מאבד ממונו במקרקעין" – המשקיע , המאמין בתשואה.
אם יש לכם מספיק כסף להשקעה, חסכתם קיבלתם ירושה.
חושבים על תכנית פנסיה נכונה לעתיד , רוצים ביטחון לעתיד ולילדכם.
חושבים על השקעה ומתלבטים בין בורסה לבין נדל"ן.
נמשכים לשם נדל"ן ומעוניינים להיחשף אך לא יודעים מה הדרך? ואם יודעים מה הדרך וזה לא הנכס הראשון וצריכים סיוע למצוא את הבא אחריו?
י.ג נדל"ן – החברה לנדל"ן בנהריה
ממתינה לפרטיכם בדף צור הקשר או לשיחת הטלפון שלך.
בכדיי לסייע לכם ולתת מענה לך המשקיע/ה למקסם את אחוזי התשואה שלכם. הן במגזר של הנדל"ן הדיורי או הנדל"ן המסחרי, תוך מתן שירות מקצועי בכל מישוריו.
י.ג נדל"ן – מבינים ומגשימים.

 

כמו לכל דבר בחיים, גם לרכישת נכס מסחרי או פרטי להשקעה יש יתרונות וחסרונות ולכן חשוב להתייעץ עם אנשי מקצוע, אשר יוכלו להציג אותם בפניכם ולאפשר לכם לקבל החלטה מושכלת לפי מה שמתאים לכם ובהתאם למה שמוצע בשוק. לנו, ב- י.ג נדל"ן יש מאגר גדול של נכסים להשקעה מכל הסוגים ובהחלט נשמח לעזור לכם לבנות תמהיל השקעה נכון על מנת שתוכלו לקבל את התשואה המקסימלית להשקעה שלכם.

כדי שיהיה לכם קל יותר לקבל החלטה מתוך ים האפשרויות העומדות בפניכם, מומלץ להיכנס אל מאגר הנכסים להשקעה שלנו וכמובן, גם ליצור אתנו קשר או להשאיר את פרטי יצירת הקשר שלכם. אנו נחזור אליכם וביחד נוכל למצוא את הנכס שתואם את התקציב שהקצבתם לעצמכם ושאר הפרמטרים החשובים לכם.

נכסים להשקעה